O firmie

Powstanie     firmy THERMOCOLD Sp. z o.o. z inicjatywy specjalistów wywodzących się z Politechniki Wrocławskiej datowane jest na marzec 1988 roku. Działalność gospodarcza podjęta została w następnych latach i początkowo obejmowała usługi w zakresie montażu i konserwacji instalacji chłodniczych, grzewczych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.

Początek działalności to także handel czynnikami ziębniczymi i narzędziami serwisowymi. W 1992 roku rozpoczęto trwającą do dzisiaj produkcję zestawów do lutowania twardego opartą na podzespołach polskiej produkcji.

Obecnie      przedsiębiorstwo THERMOCOLD Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, dostawach, montażu, uruchomieniach, modernizacjach i remontach urządzeń w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz niektórych zagadnień techniki cieplnej.

Dysponując doświadczoną kadrą oraz odpowiednią bazą warsztatową firma produkuje na zamówienie agregaty do oziębiania cieczy stosowane w klimatyzacji lub procesach technologicznych.

Wśród zrealizowanych specjalistycznych prac znajdują się : komory niskotemperaturowe do -90oC, komory klimatyczne do badań wyrobów, instalacje do osuszania powietrza technologicznego, urządzenia do chłodzenia i suszenia zboża. Zastosowanie podzespołów producentów o światowej renomie - współpracujemy w tym zakresie z wieloma firmami z branży - pozwala oferować wyroby o najwyższej jakości. 

Sąd Rejestrowy dla Wrocławia-Fabrycznej, NIP 894-00-05-664 Nr rejestru KRS 0000164783, kapitał zakładowy 160 000 zł.

Zapraszamy do współpracy!
 

Wyślij zapytanie